راهبند پارکینگ

راهبند پارکینگ در پارکینگ های چند طبقه بیشتر مورد استفاده است و تفاوت های چشمگیری هم از لحاظ ساختاری و هم از لحاظ ایمنی با راهبند های قدیمی زنجیری و غیر اتوماتیک دارد در این نوع راهبند مسئول مربوطه می تواند از راه دور آن را کنترل نماید.

طراحی سایت
طراحی نما

نصب جک پارکینگ

نصب جک پارکینگ

بازویی الکتروهیدرولیک مخصوص درب های دو لنگه لولایی در برقی

اولین جک پارکینگی تولید شده کمپانی فک ایتالیا

این نوع سیستم ها، موجب رفاه، آسایش و امنیت شما می شوند. با استفاده از درب بازکن های اتوماتیک، نیاز نیست در هوای سرد و یا بارانی خودروی خود را جهت باز کردن درب پارکینگ ترک کنید و امنیت خودروی خود را نیز به خطر بیندازید .

 

مشخصات فنی سیستم درب بازکن اتوماتیک 402

الکتروهیدرولیک مدل تلسکوپی

دارای شیر تنظیم قدرت

کورس حرکت24 cm

مناسب درب به عرض هر لنگه 3 متر در صورت نصب قفل برقی

مناسب درب به وزن هر لنگه حداکثر 500 کیلو گرم

شفت از جنس استنلس استیل دو طرف قفل

دارای سیستم خلاص کن

با ظرفیت تردد هر ساعت 55 مرتبه در برقی

دارای قفل موتور یک طرفه در حالت بسته

کیت کامل جک پارکینگی (در برقی)شامل: 2 عدد بازو.1 عدد مرکز کنترل .چراغ هشدار دهنده.1 جفت چشم الکتریکی .قطعات فلزی نصب و 2عدد ریموت فابریک می باشد.

مناسب جهت پارکینگ ساختمان های مسکونی پر تردد ،ادارات، کارخانجات،نیروگاهها؛ مراکز تجاری و اماکن صنعتی می باشد. این سیستم ها معمولا علاوه بر دربهای جدید بر روی دربهای موجود با نصب یک بازو بروی هر لنگه درب و نصب دو عدد چشمی رفلکسی جهت جلوگیری از برخورد درب با مانع انسانی یا خودرو های عبوری و نیزچراغ هشدار دهنده جهت اطلاع از وضعیت باز یا بسته بودن درب و همچنین نصب مرکز کنترل دستگاه در نزدیکترین مکان به درب بروی دیوار جهت دریافت سیگنال های ارسالی توسط ریموت کنترل و متعلقات مربوطه، درب پارکینگ شما را بطور اتوماتیک بازو بسته می کند.

برچسب‌های درب اتوماتیک پارکینگ

 
برچسب‌های درب اتوماتیک پارکینگ

قیمت راهبند نگهدارنده جای پارکینگ

وبگذر