راهبند پارکینگ

راهبند پارکینگ در پارکینگ های چند طبقه بیشتر مورد استفاده است و تفاوت های چشمگیری هم از لحاظ ساختاری و هم از لحاظ ایمنی با راهبند های قدیمی زنجیری و غیر اتوماتیک دارد در این نوع راهبند مسئول مربوطه می تواند از راه دور آن را کنترل نماید.

طراحی سایت
طراحی نما

جک پارکینگ الکترومکانیک

جک پارکینگ الکترومکانیک

دربهای اتوماتیک پارکینگی ، موجب رفاه ، آسایش و امنیت شما می شوند . با استفاده از درب های اتوماتیک ، نیاز نیست در هوای سرد و یا بارانی خودروی خود را جهت باز کردن درب پارکینگ ترک کنید و امنیت خودروی خود را نیز به خطر بیندازید

بازوی اتوماتیک مدل 391 جهت موقعیت هایی که امکان نصب بازوی اتوماتیک بروی درب پارکینگی دولنگه وجود ندارد در امتداد 180 درجه ای هر یک از لنگه ها نصب می گردد

مشخصات فنی اپراتور الکترومکانیک درب دو لنگه(24 ولت) :

مناسب درب به وزن حداکثر هر لنگه 250 کیلوگرم

مناسب درب به عرض حداکثر هر لنگه 2 متر (2.5 متر در صورت نصب قفل برقی )

تعداد تردد نا محدود

دارای باطری اضطراری

دارای قفل موتور دو طرفه

کیت کامل بازوی 391 شامل:2عدد بازو,1 عدد مرکز کنترل, چراغ هشدار دهنده , 1 جفت چشم الکترونیکی , قطعات فلزی نصب , 2 عدد ریموت فابریک می باشد.

مناسب جهت پارکینگ ساختمان های مسکونی ، ادارات ، کارخانجات ، مراکز تجاری می باشد.

 این سیستم ها معمولا علاوه بر دربهای جدید بر روی دربهای موجود با نصب یک بازو بروی هر لنگه درب و نصب دو عدد چشمی رفلکسی جهت جلوگیری از برخورد درب با مانع انسانی یا خودرو های عبوری و نیز چراغ هشدار دهنده جهت اطلاع از وضعیت باز یا بسته بودن درب و همچنین نصب مرکز کنترل دستگاه در نزدیکترین مکان به درب بروی دیوار جهت دریافت سیگنال های ارسالی توسط ریموت کنترل و متعلقات مربوطه ، درب پارکینگ شما را بطور اتوماتیک باز و بسته می کند.

در مورد دربهای اتوماتیک لولائی عامل اصلی انتخاب نوع دستگاه وزن و عرض هر لنگه درب همراه با تردد روزانه می باشد که مشخص می کند چه نوع دستگاهی باید انتخاب گردد .

 

جک پارکینگ الکترومکانیک - جک الکترومکانیک - جک برقی پارکینگی الکترومکانیک

قیمت راهبند نگهدارنده جای پارکینگ

وبگذر