راهبند پارکینگ

راهبند پارکینگ در پارکینگ های چند طبقه بیشتر مورد استفاده است و تفاوت های چشمگیری هم از لحاظ ساختاری و هم از لحاظ ایمنی با راهبند های قدیمی زنجیری و غیر اتوماتیک دارد در این نوع راهبند مسئول مربوطه می تواند از راه دور آن را کنترل نماید.

طراحی سایت
طراحی نما

جک پارکینگ ریلی مدل 741 فک

درب اتوماتیک FAAC فک مدل 741

Automatic System for Sliding Door

سیستم درب اتوماتیک الکترومکانیک برای دربهای ریلی.

 

درب های ریلی مناسب ترین انتخاب برای مکان هایی است که به علت محدودیت فضای حرکت  لنگه های درب بایستی درب به رفت و برگشتی حرکت کند.

چنانچه درب ساختار مناسبی ساختار مناسبی داشته باشد و ریل های بالا و پایین به درستی نصب شده باشد و همچنین چرخ های زیر درب روان و با اندازه ی مناسب باشند می توان این گونه درب ها را با عمر طولانی دانست.

نکته ی خیلی مهم در انتخاب درب های ریلی میزان تردد از درب است . یکی از ملاک های پیش بینی تردد تعداد واحد های استفاده کننده از درب است.

برای تعداد واحد های تا 20 واحد سیستم های الکترومکانیک توصیه می شود.که مدل های 740 و 741 ساختار انتقال قدرت الکترومکانیک را دارند بنابراین اگر تعداد واحد های ساختمان شما کمتر از 20 واحد است بهتر است یکی ازین مدل های 740 و 741 فک را متناسب با وزن درب پارکینگ خود انتخاب کنید.

مدل 740 ضعیف تر از مدل 741 است اما ظاهری کاملا مشابه یکدیگر دارند سیستم خلاص کن مناسب با طراحی خوب و سرعت باز و بسته شدن متناسب با نیاز یک ساختمان مسکونی از دیگر ویژگی های این مدل ها است.

هر دو مدل دارای سیستم انکودر هستند، درب باز کن های ریلی فک ایتالیا سال ها می توانند با کیفیت روز اول درب را باز و بسته کنند و اسایش را به شما هدیه کنند.

بیشترین وزن در تا 900 کیلوگرم

سرعت باز و بسته شدن 12 متر در دقیقه
دارای سیستم ترمز الکترونیکی و مغناطیسی
دارای مرکز فرمان میکرو پروسسور
محدوده دمایی عملکرد از 20- درجه سانتیگراد تا 55+
دارای استاندارد IP44
محصول با کیفیت برتر ایتالیا
دارای 4 سال گارانتی

جک فک 741 - تعمیر جک فک 741 - نصب جک فک 741 - قیمت جک فک 741

قیمت راهبند نگهدارنده جای پارکینگ

وبگذر