راهبند پارکینگ

راهبند پارکینگ در پارکینگ های چند طبقه بیشتر مورد استفاده است و تفاوت های چشمگیری هم از لحاظ ساختاری و هم از لحاظ ایمنی با راهبند های قدیمی زنجیری و غیر اتوماتیک دارد در این نوع راهبند مسئول مربوطه می تواند از راه دور آن را کنترل نماید.

طراحی سایت
طراحی نما

کرکره شفاف پلی کربن

کرکره شفاف پلی کربن ( پلی کربنات )

 

کرکره شفاف پارت در یکی از کاربردی ترین نسل جدیدکرکره های برقی می باشد که علاوه برامنیت از زیبایی بصری بسیار بالایی برخوردار هستند پلی کربنات در صنعت بعنوان فولاد پلاستیکی شناخته میشود  به گونه ایی که حتی با چکش و پتک هم قابل شکستن نمیباشد کرکره های شفاف را با نام نانو کامپوزیت نیز می شناسند . امروزه این نوع کرکره شیشه ای به صورت گسترده ایی در دنیا مورد استفاده قرار می گیرد و چند سالی است که در کشورمان نیز از استقبال چشم گیری برخوردار شده است بیشتر اجزاء کرکره شفاف همانند کرکره های آلومینیومی می باشد و تنها تفاوت آن با کرکره های آلومینیومی در پرده اصلی کرکره می باشد .

  

 

 پرده اصلی کرکره شفاف پارت در متشکل است از لینک آلومینیوم با قطر 30 میلیمتر و اسلت پلی کربن به قطر 100 میلیمتر . استفاده از لینک های آلومینیومی سبب شده است تا وزن پرده این نوع کرکره بسیار سبک باشد(هر متر مربع برابر با 5 کیلوگرم) . سبک وزن بودن کرکره های نانو کامپوزیت سبب  می شود تا موتور کشنده کرکره تحت فشار قرارنگیرد و طبعا  طول عمر و کارایی موتور و کل کرکره افزایش یابد . ضمن آنکه این مزیت به میزان قابل چشم گیری از سر و صدای اضافی در حرکت کرکره می کاهد .

موارد استفاده

این کرکره بصورت گسترده ایی در اماکن فروشگاهی و تجاری مورد استفاده قرار می گیرد . بانکها , صرافی ها ,  پاساژها , طلا فروشی ها و سالن های ورزشی , کارخانجات و ...  از استفاده کنندگان اصلی این نوع کرکره به شمار می روند . این کرکره قابلیت استفاده در دکوراسیون داخلی ساختمان ها را نیز دارا می باشد .تراس , بالکن , پاسیوها , رمپ پارکینگ , آشپزخانه اپن از جمله محل های مورد استفاده می باشد .با نصب این کرکره در بالکن منزل می توان علاوه بر حفظ چشم انداز پیرامون , مانع از ورود گرما , سرما و سر و صدای محیط خیابان شد  . از این کرکره حتی می توان بعنوان پارتیشن متحرک نیز استفاده نمود.مثلاٌ می توان اتاق کنفرانس یا اتاق قراردادها را بصورت موقت و اتوماتیک از محل دفتر اصلی مدیر عامل جدا نمود .تا محیط اختصاصی مدیریت محفوظ بماند .  با نصب این کرکره جهت آشپزخانه اپن می توان درزمان پخت غذاهایی بودار همچون ماهی .... بصورت موقت با بستن کرکره , آشپزخانه را محفوظ نمود تا مانع از انتقال بو به سایر قسمت های آپارتمان شود .

 کرکره پلی کربن - کرکره شفاف پلی کربنات - نصب کرکره پلی کربنات - تعمیر کرکره پلی کربن - قیمت کرکره پلی کربن

برای مشاهده لیست قیمت کرکره پلی کربن کلیک کنید .

قیمت راهبند نگهدارنده جای پارکینگ

وبگذر