راهبند پارکینگ

راهبند پارکینگ در پارکینگ های چند طبقه بیشتر مورد استفاده است و تفاوت های چشمگیری هم از لحاظ ساختاری و هم از لحاظ ایمنی با راهبند های قدیمی زنجیری و غیر اتوماتیک دارد در این نوع راهبند مسئول مربوطه می تواند از راه دور آن را کنترل نماید.

طراحی سایت
طراحی نما

کرکره نمایشگاهی

كركره گردان حفاظتي اتوماتيك

در همه كشورهاي پيشرفته دنيا كركره گردان حفاظتي اتوماتيك براي حفاظت محيط زندگي انسان استفاده مي شود.
مدرن درب شاترز از سيستم هاي جديد امنيتي خانگي و محل كار است كه در عين حال يك عامل مهم ذخيره انرژي مي باشد.


فضاي آرام و خصوصي

كركره گردان اتوماتيك مدرن درب محيطي آرام و خصوصي را براي شما ايجاد مي كند. اين كركره ها با ويژگي خاصي كه طراحي شده اند قابليت هاي زيادي براي تأمين يك مكان امن و آرام را براي شما دارند.


حفاظت
كركره هاي گردان اتوماتيك مدرن درب انميتي بي نظير به محل زندگي و كار شما مي دهند.
با استفاده از كركره هاي مدرن درب كليه راه هاي ورورد و خروج ساختمان تحت كنترل شما خواهد بود، لذا : مانع ورورد سارقين شده، آلودگي صوتي را كاهش داده و با حفظ سرما و گرما در داخل ساختمان هزينه مصرف انرژي را كاهش مي دهد .


عايق باد و باران
كركره هاي گردان اتوماتيك مدرن درب به هنگام وقوع توفان، باد، باران و ساير عوامل جوي مزاحم ، به اختيار و كنترل شما به طور دستي با يك حركت ساده و يا به طور اتوماتيك با استفاده از سنسورهاي اتوماتيك بسته شده و يك حفاظ زيبا و با اطمينان ايجاد مي كنند.


عايق اشعه مضر خورشيد – ذخيره انرژي

كركره هاي گردان اتوماتيك مدرن درب از ورورد اشعه مضر خورشيد جلوگيري مي كند و بدين ترتيب كنترل نور فضاي داخل ساختمان و جدا كردن آن از محيط بيرون به راحتي انجام مي گيرد .
كركره هاي گردان اتوماتيك مدرن درب از هدر رفتن انرژي جلوگيري مي كند. فضاي داخل خانه را در زمستان گرم و در تابستان خنك نگه مي دارد . صرفه جويي در انرژي به نسبت 70% از ويژگي هاي مهم پرده كركره هاي مدرن درب است.


محيط مناسب براي خواب روزانه

كركره هاي گردان مدرن درب با كاهش نور و آلودگي صدا محيط مناسبي را براي خواب روزانه مهيا مي نمايد.


كنترل صدا

كركره هاي گردان مدرن درب آلودگي صدا از قبيل ترافيك و غيره را به ميزان 80% كاهش مي دهد.


جنس:
كركره هاي گردان اتوماتيك مدرن درب آلومينيوم با رنگ كوره اي دائم ، با فوم پلي اورتان (اسفنجي) است كه در مقايسه با كركره هاي چوبي از استحكام و دوام بيشتري برخوردار است .


قابل نصب در هر ساختمان
كركره هاي گردان اتوماتيك مدرن درب در تمام ساختمان ها اعم از آنها كه در حال طراحي (توكار) و يا آنها كه ساخته شده است (روكار) بدون ايجاد هزينه هاي اضافي ساختماني قابل نصب است.


زيبايي با تنوع رنگ بسيار

كركره هاي گردان مدرن درب در رنگ هاي متنوع با ظرافتي فوق العاده هماهنگ با زيبايي ساختمان ارائه مي گردد و به صورت تسمه اي (دستي) يا موتوري (با كنترل كننده از راه دور و يا كليد) جهت استفاده راحت قابل نصب مي باشد .

قیمت راهبند نگهدارنده جای پارکینگ

وبگذر