راهبند پارکینگ

راهبند پارکینگ در پارکینگ های چند طبقه بیشتر مورد استفاده است و تفاوت های چشمگیری هم از لحاظ ساختاری و هم از لحاظ ایمنی با راهبند های قدیمی زنجیری و غیر اتوماتیک دارد در این نوع راهبند مسئول مربوطه می تواند از راه دور آن را کنترل نماید.

طراحی سایت
طراحی نما

راهبند بازویی 2 وضعیتی

راهبند بازو شكسته

راهبند بازو شکسته پارت در :محصولی است با استفاده از سیستم موتور گیربکس یک پارچه قدرتمند ساخت آلمان و مفصل بندی قوی  بازو جهت بکارگیری درمکان های مسقف این راهبند پارکینگی باعدم تاثیر تغییرات دمای محیط و رطوبت و نوع اتصالات محصولی با تردد نامحدود را برای بکارگیری انواع پارکینگ های مسقف را فراهم نموده است .
راهبند پارکینگی بازو شکسته شار به علت نوع مفصل بندی و بازوی جدید ، عدم نیاز به تنظیم های مکرر بازو را دارد .بدنه مستحکم با بازوی چراغ دار و رنگ سه پوششه مقاوم در مقابل نور خورشید و رطوبت و تغییرات دما ، راهبندی با ظاهری زیبا وعمری طولانی را فراهم ساخته است .
راهبند پارکینگی بازوشکسته شار مجهز به ریموت کنترل رادیویی ، چشم الکتزونیک ، فلاشر روی بدنه ،مرکز کنترل میکروکامپیوتری ، بازوی چراغ دار ، شستی دیواری و پلیت نصب همراه با پنج سال گارانتی تعویض قطعات می باشد .

راهبند بازو شکسته - نصب راهبند بازو شکسته - تعمیر راهبند بازو شکسته - قیمت راهبند بازو شکسته

برای مشاهده لیست قیمت راهبند بازو شکسته کلیک کنید .

قیمت راهبند نگهدارنده جای پارکینگ

وبگذر