راهبند پارکینگ

راهبند پارکینگ در پارکینگ های چند طبقه بیشتر مورد استفاده است و تفاوت های چشمگیری هم از لحاظ ساختاری و هم از لحاظ ایمنی با راهبند های قدیمی زنجیری و غیر اتوماتیک دارد در این نوع راهبند مسئول مربوطه می تواند از راه دور آن را کنترل نماید.

طراحی سایت
طراحی نما

راهبند پارکینگ

راهبند پارکینگ

راهبند پارکینگ در پارکینگ های چند طبقه بیشتر مورد استفاده است و تفاوت های چشمگیری هم از لحاظ ساختاری و هم از لحاظ ایمنی با راهبند های پارکینگی قدیمی زنجیری و غیر اتوماتیک دارد در این نوع راهبند مسئول مربوطه می تواند از راه دور آن را کنترل نماید و یا اینکه به صورت نصب دکمه ای آن را بازوبسته نماید موتور الکترومکانیکی مورد استفاده مانع از باز شدن بی مورد راهبند پارکینگ می شود. شرکت درب اتوماتیک پارت دُر انواع راهبند اتوماتیک را برای نصب در محل دلخواه شما به فروش می رساند و نیز با نصابان خود آماده نصب و تعمیر راهبند شما می باشد. در منوی محصولات و خدمات مامی توانید انواع مدل های مختلف راهبند را ملاحظه نمایید جهت اطلاع از قیمت راهبند پارکینگ با ما در تماس باشید.

همچنین می توانید با تماس با ما و مشاوره کارشناسان ما در خصوص راهبند پارکینگ که به صورت رایگان می باشد راهبند پارکینگی متناسب با پارکینگ خود را انتخاب و توسط نصابان راهبند پارکینگ ما آن را نصب کرده و استفاده کنید .

قیمت راهبند نگهدارنده جای پارکینگ

وبگذر