راهبند پارکینگ

راهبند پارکینگ در پارکینگ های چند طبقه بیشتر مورد استفاده است و تفاوت های چشمگیری هم از لحاظ ساختاری و هم از لحاظ ایمنی با راهبند های قدیمی زنجیری و غیر اتوماتیک دارد در این نوع راهبند مسئول مربوطه می تواند از راه دور آن را کنترل نماید.

طراحی سایت
طراحی نما

خدمات شرکت پارت دٌر

شرکت پارت دٌر ( کرکره برقی ، درب شیشه ای ، درب اتومامتیک ،  راهبند ، جک پارکینگ)

شرکت پارت دٌر با داشتن چندین سال سابقه در زمینه مشاوره ، فروش ، نصب و تعمیر کرکره برقی ، جک برقی پارکینگ ، درب اتوماتیک پارکینگ ، راهبند ، درب سکشنال ( زیر سقفی ) و درب شیشه ای توانسته رضایت و اعتماد مشتریان خود را جلب کند . در این راستا شرکت پارت دٌر با داشتن قیمت های مناسب و کیفیت بالای اجناس و همچنین ارائه مشاوره صحیح در زمینه خرید لوازم مورد نیاز سعی دارد تا به شما مشتریان عزیز کمک شایانی کند .

برای دیدن لیست قیمت های مختلف می توانید از لینکهای زیر و یا از منو ، قسمت لیست قیمت محصولات استفاده کنید .

امروزه باتوجه به پیشرفت روز افزون دانش الکترونیک بسیاری از کارها با سهولت واطمینان بیشتری قابل انجام است یکی از مهمترین کاربردهای این عمل تامین امنیت کارخانه ٬انبار٬فروشگاه٬منزل و....است که میتوان لحظه به لحظه محل مورد نظر را به راحتی مشاهده نموده و حتی از مسافتهای بسیار دور فرامین مورد نظررا صادر نمود.این شرکت مفتخراست که با بهره گیری ازمجربترین مهندسین وکارشناسان سیستمهای حفاظتی خدمات ذیل را ارائه دهد.

قیمت راهبند نگهدارنده جای پارکینگ

وبگذر