راهبند پارکینگ

راهبند پارکینگ در پارکینگ های چند طبقه بیشتر مورد استفاده است و تفاوت های چشمگیری هم از لحاظ ساختاری و هم از لحاظ ایمنی با راهبند های قدیمی زنجیری و غیر اتوماتیک دارد در این نوع راهبند مسئول مربوطه می تواند از راه دور آن را کنترل نماید.

طراحی سایت
طراحی نما

قیمت موتور کرکره برقی ساید

قیمت موتور کرکره برقی ساید

قیمت موتور کرکره برقی ساید

موتور کرکره ساید صنعتی جهت تعداد تردد بالا و کرکره تا وزن 1000 کیلوگرم توصیه می شود ، دارای سیستم پاراشوت جهت جلوگیری از سقوط کرکره در صورت نقص فنی و در 2 نوع معمولی و UPS دار عرضه می گردد .

نوع معمولی آن دارای زنجیر جهت بالا و پایین بردن کرکره برقی در هنگام قطع برق است ولی نوع UPS دار آن علاوه بر زنجیر دستی دارای برق اضطراری جهت بالا و پایین بردن کرکره برقی در هنگام قطع برق می باشد.

 این نوع موتورهای کرکره برقی نسبت به موتورهای توبلار گرانتر می باشند ولی میزان تردد مجاز آنها نیز از موتور های توبلار بالاتر می باشد .

این کرکره جهت کرکره برقی هایی با وزن بالا مانند پلی کربنات شفاف وغضوف دار و همچنین کرکره برقی هایی با تردد بالا مانند کرکره برقی پارکینگ توصیه می شود .  

 از جمله برند های معتبر اروپایی موتور ساید میتوان به سامفی Somfy فرانسه - الرو Elero و ماران تک Marantec آلمان - بی.اف.تی BFT ایتالیا اشاره کرد که قیمت آنها در حدود 7 الی 10 برابر موتور های کرکره برقی ساید چینی می باشد ،

 لذا در کشورمان این موتورها به ندرت مورد استفاده قرار میگیرند .

البته لازم بذکر است بعضی از موتورهای ساید اروپایی بصورت 3 فاز و با سرعت و قابلیت تردد بسیار بالا جهت کاربردهای صنعتی طراحی و ساخته می شوند که چنین ویژگیهایی را در موتورهای ساخت چین بندرت می توان یافت .

 از جمله موتورهای ساید چینی که در بازار کشورمان مورد استفاده قرار می گیرند میتوان به ترتیب کیفیت به - سویل Sevil - سیگما Sigma - اسمارت Smart -  و ... اشاره نمود . می توان گفت این موتورهای چینی 99 درصد بازار کرکره برقی کشورمان را در اختیار دارند و موتورهای اروپایی سهمی کمتر از 1 درصد در این بازار دارند .

 

مزایای کرکره برقی با موتور ساید :

» جهت کرکره برقی با میزان تردد بالا مناسب می باشد

» جهت کرکره برقی سنگین وزن مناسب می باشد

» در صورت خرابی نیاز نیست که کل کرکره برقی دِمونتاژ شود و از بیرون قابل تعویض می باشد

» دارای سیستم پاراشوت که در صورت خرابی و خلاص شدن گیربکس ، از سقوط کرکره برقی جلوگیری می کند 

» در دو نوع AC ( فاقد UPS ) و DC ( دارای برق اضطراری ؛ UPS دار ) تولید می شود

معایب کرکره برقی با موتور ساید  :

» در کنار رول کرکره برقی نصب می شود و فضای بیشتری را در مقایسه با موتور توبلار اشغال می کند

» قیمت بالاتر در مقایسه با موتور کرکره برقی توبلار

موتور کرکره ساید - قیمت موتور کرکره ساید - تعمیر موتور کرکره ساید - نصب موتور کرکره ساید - فروش موتور کرکره برقی ساید

برای مشاهده قیمت موتور کرکره برقی ساید کلیک کنید .

قیمت راهبند نگهدارنده جای پارکینگ

وبگذر