راهبند پارکینگ

راهبند پارکینگ در پارکینگ های چند طبقه بیشتر مورد استفاده است و تفاوت های چشمگیری هم از لحاظ ساختاری و هم از لحاظ ایمنی با راهبند های قدیمی زنجیری و غیر اتوماتیک دارد در این نوع راهبند مسئول مربوطه می تواند از راه دور آن را کنترل نماید.

طراحی سایت
طراحی نما

قیمت موتور توبولار

قیمت موتور کرکره برقی توبولار Tubular

این نوع موتور کرکره برقی بدلیل اینکه بشکل لوله می باشند و درون رول کرکره قرار میگیرند فضای کمتری را نسبت به موتورهای ساید اشغال می کنند و جهت کرکره با تردد متوسط و وزن تا 140 کیلوگرم ( توبلار صنعتی تا 350 کیلوگرم ) توصیه می شوند . این نوع موتور کرکره نسبت به سایر موتورها از قیمت پایینتری برخوردار است ولی میزان تردد مجاز آنها نیز کمتر از موتورهای ساید می باشد. این موتور های کرکره برقی دارای برق اضطراری نمی باشند و دارای خلاص کن دستی جهت استفاده در هنگام قطع برق می باشد.

 

 

از جمله برند های معتبر اروپایی موتور تیوبلار میتوان به سامفی Somfy فرانسه - زومر Sommer آلمان - فک FAAC ایتالیا اشاره کرد ولی این موتورهای اروپایی نیز عمدتاً تحت لیسانس و در چین تولید می شوند و قیمت آنها در حدود 8 الی 20 برابر موتور های کرکره برقی توبلار چینی می باشد ، لذا در کشورمان این موتورها به ندرت مورد استفاده قرار میگیرند .

 

از جمله برندهای چینی که در بازار کشورمان مورد استفاده قرار می گیرند میتوان به ترتیب کیفیت به اتومات ( گارانتی 2 ساله ) Automat - - سویل Sevil - سیگما Sigma - - لیفت توربو Lift Turbo و ... اشاره نمود . می توان گفت این موتورهای چینی 99 درصد بازار کرکره برقی کشورمان را در اختیار دارند و موتورهای اروپایی سهمی کمتر از 1 درصد در این بازار دارند .

 

مزایای کرکره برقی با موتور توبولار :

» قرار کرفتن درون رول کرکره برقی و اشغال فضای کم

» قیمت پایین در مقایسه با سایر موتور های کرکره برقی

معایب کرکره برقی با موتور توبولار :

» جهت کرکره برقی با میزان تردد بالا مناسب نمی باشد

» جهت کرکره برقی سنگین وزن مناسب نمی باشد

» در صورت خرابی نیاز است که کل کرکره برقی دِمونتاژ شود تا اینکه موتور تعویض گردد

 

» در صورت خرابی و خلاص شدن گیربکس فاقد سیستم پاراشوت جهت جلوگیری از سقوط کرکره برقی می باشد

» بصورت پیشفرض برق اضطراری ندارد ( فاقد UPS )

 برای مشاهده لیست قیمت موتور توبلار کلیک کنید . 

قیمت راهبند نگهدارنده جای پارکینگ

وبگذر