راهبند پارکینگ

راهبند پارکینگ در پارکینگ های چند طبقه بیشتر مورد استفاده است و تفاوت های چشمگیری هم از لحاظ ساختاری و هم از لحاظ ایمنی با راهبند های قدیمی زنجیری و غیر اتوماتیک دارد در این نوع راهبند مسئول مربوطه می تواند از راه دور آن را کنترل نماید.

طراحی سایت
طراحی نما

کرکره برقی اتوماتیک شفاف

کرکره برقی اتوماتیک شفاف

کرکره برقی امروزه در نوع های مختلف تولید و نصب میشود بنا به اینکه در چه ورودی از کرکره برقی استفاده نماییم نامی برای آن وجود دارد برای نمونه در ورودی پارکینگ ها درب کرکره ای پارکینگ و در ورودی مغازه و فروشگاه کرکره برقی هوشمند نصب می شود.
کرکره برقی با موتور کوچک است که با باز و بسته شدن  کرکره برقی در فشار یک دکمه نصب شده است، موتور را می توان به منبع برق سیمی و یا می توان برای بهره وری انرژی آنها را به انرژی خورشیدی وصل کرد تا باز کند. این دستگاه با استقاده از با استفاده از کنترل از راه دور کوچک و یا یک پانل است که در داخل خانه نصب شده و در جایی اداره می شود. مزیت اصلی کرکره است که راحتی شما را فراهم می آورد. شما می توانید باز یا بسته شدن را دقیقا همانطور که می خواهید انجام دهید با فشردن یک دکمه، بدون توجه به جایی که در آن قرار دارید. شما همچنین می توانید کرکره غلتکی با سنسور که به صورت خودکار افزایش و یا کاهش کرکره با توجه به زمان از روز و یا شرایط آب و هوایی در خارج مناسب است. هزینه  تعمیر و نگهداری کرکره نیز پایین می باشد، یزی که شما باید در ذهن داشته باشیم این است که کرکره برقی با توجه به اجزای اضافی که شما نیاز دارید و زمان اضافی مورد نیاز برای نصب و راه اندازی جهت نصب بسیار گران تر از کرکره غلتکی دستی، می باشد

تیغه کرکره برقی آلومینیوم اکسترود:

این نوع تیغه کرکره اتوماتیک از بیلت استاندارد آلومینیوم با تکنیک اکستروژه در ارتفاع با سایزهای استاندارد 45 ، 55 ، 60 ، 77 ،80 ، 100 و 120 میلیمتر تولید می شود و نوع 80 میلیمتری آن بصورت نرمال جهت نصب انواع درب کرکره برقی در ایران استفاده می شود.این تیغه کرکره ها را بدلیل دو سطح محدب و مقعری که در دو سمت آن وجود دارد عموماً تیغه کرکره دو رو دوجداره می نامند ، تیغه ای را که از داخل ، این دو جدار را به هم متصل نموده را پل و خطوط موجود روی سطوح محدب و مقعر را شیار می نامند لذا گاهی این تیغه کرکره ها را با نامهایی نظیر تیغه کرکره آلومینیوم اکسترود قوسی دو رو دو جداره تک پلشیار دار و نظیر آن می نامند.

گاهی جهت تولید تیغه کرکره آلومینیومی ، ورق آلومینیوم را در دستگاه نورد خم میکنند که بدلیل استفاده از ورق نازک استحکام تیغه کرکره های اکسترود را ندارند لذا داخل آنها فوم پلی اورتان تزریق می کنند که به استحکام این تیغه ها بیافزایند ولی به صورت کلی استفاده از تیغه کرکره های خم و نورد خورده چندان توصیه نمی شود . ( البته گاهی تیغه کرکره اکسترود نیز با فوم پلی اورتان پر می شود که معمولاً از اینگونه تیغه ها در سایز های کوچک مانند 55 و 60 میلیمتری جهت کرکره برقی پنجره استفاده می کنند که بدلیل ظرافت این تیغه ها و کوچکی ریل آن ظاهر بهتری به پنجره می دهند و همچنین فوم پلی اورتان تزریق شده در آن از ایجاد سرو صدای تیغه کرکره ها جلو گیری می کند و همچنین عایق خوبی برای صدا و حرارت می باشد.

انواع کرکره برقی:  آلومينيوم – شيشه اي ضد حريق و پلی کربن نشکن 

 

 


کرکره برقی شیشه ای         کرکره برقی شفاف پلی کربن              کرکره رول آپ

 انواع موتور کرکره برقی:  

 موتور توبلار                                       موتور توبلار بارزانته

 ساید بارزانته                                      موتور کرکره    

قیمت راهبند نگهدارنده جای پارکینگ

وبگذر