راهبند پارکینگ

راهبند پارکینگ در پارکینگ های چند طبقه بیشتر مورد استفاده است و تفاوت های چشمگیری هم از لحاظ ساختاری و هم از لحاظ ایمنی با راهبند های قدیمی زنجیری و غیر اتوماتیک دارد در این نوع راهبند مسئول مربوطه می تواند از راه دور آن را کنترل نماید.

طراحی سایت
طراحی نما

تعمیر راهبند نردبانی

تعمیر راهبند نردبانی

تیرک نردبانی راهبند پارت در

توضيح فارسي : -در بحث درب اتوماتیک یکی از مشکلاتی که تعداد زیادی از سازمانها و مراکز با آن روبرو هستند بستن یا بعبارت بهتر کنترل یک مسیر درمقابل نفر و وسیله نقلیه بطور همزمان می باشد. راه حل این مشکل در نگاه اول اتوماسیون درب (لولایی یا ریلی و ...) است. اما یک مشکل عملکردی در این راه حل وجود دارد که در بررسی اولیه به چشم نمی آید و پس از اجرا و حتی مدتی کار کرد سیستم نمایان می گردد و آن هم محدودیت تردد سیستمهای درب بازکن برقی است. این نکته باعث استهلاک سریع سیستم درب بازکن پس از مدت کمی کارکرد می شود. راهبند پاسارگاد با تیرک نردبانی راه حل ما جهت حل این مشکل می باشد.


-ارتفاع نرده های عمودی در این نوع تیرک یک متر و فاصله بین آنها 25 سانتیمتر است. با توجه به اینکه راهبندهای پاسارگاد محدودیت تردد ندارند این نوع تیرک با مکانیزم منحصربفرد خود مشکل مذکور را بطور کامل حل کرده و در حقیقت مانند یک درب اتوماتیک با ارتفاع 1 متر و با حداقل استهلاک عمل میکند. لازم به ذکر است تیرک نردبانی تا طول حداکثر 4 متر قابل ارائه می باشد و در صورت بیشتر بودن عرض مسیر باید از 2 دستگاه در طرفین استفاده شود .

برچسب‌های راهبند ها

 
برچسب‌های راهبند ها

قیمت راهبند نگهدارنده جای پارکینگ

وبگذر