راهبند پارکینگ

راهبند پارکینگ در پارکینگ های چند طبقه بیشتر مورد استفاده است و تفاوت های چشمگیری هم از لحاظ ساختاری و هم از لحاظ ایمنی با راهبند های قدیمی زنجیری و غیر اتوماتیک دارد در این نوع راهبند مسئول مربوطه می تواند از راه دور آن را کنترل نماید.

طراحی سایت
طراحی نما

انواع کرکره برقی

تیغه کرکره برقی آلومینیوم اکسترود

 

 

این نوع تیغه کرکره اتوماتیک از بیلت استاندارد آلومینیوم با تکنیک اکستروژه در ارتفاع با سایزهای استاندارد 45 ، 55 ، 60 ، 77 ،80 ، 100 و 120 میلیمتر تولید می شود و نوع 80 میلیمتری آن بصورت نرمال جهت نصب انواع درب کرکره برقی در ایران استفاده می شود.

این تیغه کرکره ها را بدلیل دو سطح محدب و مقعری که در دو سمت آن وجود دارد عموماً تیغه کرکره دو رو دوجداره می نامند ، تیغه ای را که از داخل ، این دو جدار را به هم متصل نموده را پل و خطوط موجود روی سطوح محدب و مقعر را شیار می نامند لذا گاهی این تیغه کرکره ها را با نامهایی نظیر تیغه کرکره آلومینیوم اکسترود قوسی دو رو دو جداره تک پل شیار دار و نظیر آن می نامند.

 

گاهی جهت تولید تیغه کرکره آلومینیومی ، ورق آلومینیوم را در دستگاه نورد خم میکنند که بدلیل استفاده از ورق نازک استحکام تیغه کرکره های اکسترود را ندارند لذا داخل آنها فوم پلی اورتان تزریق می کنند که به استحکام این تیغه ها بیافزایند ولی به صورت کلی استفاده از تیغه کرکره های خم و نورد خورده چندان توصیه نمی شود . ( البته گاهی تیغه کرکره اکسترود نیز با فوم پلی اورتان پر می شود که معمولاً از اینگونه تیغه ها در سایز های کوچک مانند 55 و 60 میلیمتری جهت کرکره برقی پنجره استفاده می کنند که بدلیل ظرافت این تیغه ها و کوچکی ریل آن ظاهر بهتری به پنجره می دهند و همچنین فوم پلی اورتان تزریق شده در آن از ایجاد سرو صدای تیغه کرکره ها جلو گیری می کند و همچنین عایق خوبی برای صدا و حرارت می باشد).

 

بعضی شرکت های تولید کننده تیغه کرکره اتوماتیک بر روی تیغه کرکره های تولیدی خود نوارهایی را می چسبانند که این نوارها علاوه بر مشخص نمودن برند تیغه کرکره از خش افتادن بر روی تیغه کرکره ها حین حمل و نقل و نصب جلوگیری می کنند ، این تیغه کرکره ها را عموماً تیغه کرکره برقی لیبل دار می نامند که با توجه به تفاوت قیمت ناچیز با تیغه کرکره های متفرقه ، این شرکت استفاده از تیغه کرکره لیبل دار را به مشتریان خود توصیه می نماید . 

 

کرکره بنفش رنگ جهت آموزشگاه و آرایشگاه

 

کرکره فروشگاهی به همراه نمای نورپردازی

 

کرکره صنعتی جهت سوله و کارگاه

 

 

برچسب‌های کرکره برقی

 
برچسب‌های کرکره برقی

قیمت راهبند نگهدارنده جای پارکینگ

وبگذر