راهبند پارکینگ

راهبند پارکینگ در پارکینگ های چند طبقه بیشتر مورد استفاده است و تفاوت های چشمگیری هم از لحاظ ساختاری و هم از لحاظ ایمنی با راهبند های قدیمی زنجیری و غیر اتوماتیک دارد در این نوع راهبند مسئول مربوطه می تواند از راه دور آن را کنترل نماید.

طراحی سایت
طراحی نما

انواع مختلف کرکره برقی

انواع مختلف کرکره برقی

انواع مختلف کرکره های برقی و حفاظ های برقی را میتوان توسط موتورهای جدیدی به نام توبلار موتورها یا موتورهای لوله ای مکانیزه نمود. این تیپ موتورها محاسنی دارندبه دلیل فیزیک خاص ظاهریشان در زمان رول شدن فضای کمتری را اشغال می کنند از نظر توان و قدرت کشش ، دارای رنجهای مختلفی هستند
 به لحاظ قیمت نسبت به موتورهای سانترال و ساید قیمتی مناسب تر دارند در هنگام قطع برق به سیستم خلاص کن دستی مجهز میباشندشفت مصرفی که این موتورها را همراهی میکند شفت هشت وجهی میباشد
 
محصول بعدی :
کرکره هوشمند اتوماتیک
جهت حفاظ پنجره اماکن مسکونی ؛ تجاری و اداری میتوان از نوعی کرکره برقی رول آپ استفاده نمود که به لحاظ ظاهری شکل شیشه ای دارند و با طراحی بسیار زیبای خود به معماران کمک میکند تا طرح جذاب تری را به مشتری ارائه کنند. این نوع کرکره برقی از جنس بسیار قدرتمند و مقاوم پلی کربن ساخته شده که هر تیغه آن 10 سانتیمتر پهنا داردو توسط غضروف آلومینیومی 3سانتیمتری به هم متصل شده و پرده کرکره برقی پنجره را تشکیل می دهند. این کرکره برقی قابلیت نصب درارتفاع بالا را داراست و میتوان توسط ریموت کنترل سیستم کرکره برقی را بالا و پایین برد.
 
محصول بعدی :
درب سکشنال صنعتی
درب اتوماتیک شیشه ای در واقع نوعی از کرکره برقی اتوماتیک میباشد که رول شاتر هستند. ماده اصلی تولید این نوع کرکره پلی کربن میباشد که جسمی بسیار مقاوم و در عین حال انعطاف پذیراست .(پلی کربن در ضخامت بالا ضد گلوله است). تیغه های 10 سانتیمتری پلی کربن به وسیله پروفیل آلومینیومی اکسترود به پهنای 3 سانتیمتر به یکدیگر متصل شده و پرده کرکره برقی را تشکیل میدهند.

از مزایای این کرکره برقی اتوماتیک :
*زیبایی بی نظیر
*وضوح کامل قسمتهای داخلی در زمان تعطیل
 *مقاومت بسیار بالا در عین ظرافت و زیبایی
*این تیپ کرکره و درب برقی جهت رول شدن از توبلار موتورها ( موتورهای لوله ای ) بهره میگیرند.


برچسب‌های کرکره برقی

 
برچسب‌های کرکره برقی

قیمت راهبند نگهدارنده جای پارکینگ

وبگذر